Polecane produktyTarget na kleszcze

TARGET NA KLESZCZE jest preparatem o szerokim spektrum działania. Skutecznie ogranicza aktywność różnych gatunków roztoczy, dlatego może być z powodzeniem stosowany do eliminacji szkodliwych kleszczy.Preparat można stosować przy użyciu opryskiwaczy ciśnieniowych dających oprysk średnio lub grubokroplisty. Mogą to być zarówno małe, ręczne opryskiwacze, jak i duże opryskiwacze przeznaczone do opryskiwania dużych powierzchni, np. w zabiegach przeprowadzanych na terenach leśnych.Aerozol do zwalczania os i szerszeni 300ml


Preparat przeznaczony jest do likwidacji gniazd os i szerszeni. Opakowanie pod ciśnieniem umożliwia rozpylanie preparatu z dużej odległości, ograniczając ryzyko bezpośredniego kontaktu z owadami. Działanie preparatu jest natychmiastowe.

Aerozolowy preparat owadobójczy, zawiera substancje czynne:
- 0,51 % cypermetryna (0,51 g/100 g)
- 0,04 % esbiotryna (0,04 g/100 g)Shot do zwalczania kleszczy - długodziałający


Shot – do zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie – Sumin – 20 ml to wszechstronnie działający środek ochronny, który zabezpieczy całą Twoją rodzinę przed kontaktem z niebezpiecznymi komarami i kleszczami. Oferowany koncentrat jest przeznaczony do sporządzenia emulsji wodnej,  z użyciem której można następnie przeprowadzić oprysk w ogrodzie i na trawniku. Sposób stosowania proponowanego preparatu nie różni się niczym od aplikowania środków ochrony roślin. Dzięki zawartości dwóch substancji owadobójczych, Aspermetu i Grassfilu, koncentrat Shot działa na insekty kontaktowo i żołądkowo, a także odstraszająco, podobnie jak repelenty stosowane na skórę. Jeśli wykonasz na swojej działce oprysk przeciw komarom i kleszczom, pozbędziesz się groźnych pasożytów szybko i na długo, ponieważ prezentowany środek pod wpływem światła słonecznego tworzy tzw. filtr polimerowy, co znacząco wydłuża czas działania substancji czynnych Shot.